(23kB)
strona główna

LYSSA ROYAL
MILENIUM
(Milenium. Tools for the Coming Changes / wyd. orygin. 1997)


 

DEDYKACJA

Książkę tę dedykuję naszym, moim i twoim, bliskim,
którzy dzielą z nami radość i łzy, i życzą nam
jak najlepiej, nawet kiedy potykamy się w ciemnościach,
uwikłani w swoje iluzje. W miarę jak postępuje
nasze duchowe i emocjonalne uzdrawianie,
nasze związki z ukochanymi osobami wznoszą się
na wyżyny. Książka ta jest wyrazem hołdu dla tych,
którzy cierpliwie czekają, aż dojrzejemy do obcowania
na coraz wyższym poziomie. Gdy sięgamy tych wyżyn,
dostrzegamy boski pierwiastek odbity w zwierciadle oczu
naszych ukochanych. Lecz najpierw musimy ujrzeć go
w nas samych.

Szczególnie dedykuję tę książkę memu ukochanemu Ronowi,
który przekonał mnie o potędze miłości.

 

*     *     *

Inne książki L.Royall wydane dotychczas w Polsce:

GWIEZDNE DZIEDZICTWO
PRZYGOTOWANI NA KONTAKT
MILLENIUM

 


SPIS TREŚCI:

Podziękowania
Przedmowa
O autorce

MILENIUM

1. Przekraczanie progu
2. Transformacja i możliwości
3. Świadoma ewolucja
4. Odzyskiwanie kosmicznej pamięci
5. Klucz do transformacji fizycznej
6. Klucz do transformacji emocjonalnej
7. Uzdrawianie przez integrację
8. Zmień siebie a zmienisz swoją rzeczywistość
9. Jak mieć wszystkiego pod dostatkiem i być prawdziwie wolnym
10. Wyzbywanie się konfliktu i kontroli
11. Intymność i święte obcowanie
12. Tworzenie udanych związków
13. Sterując własnym życiem
14. Dążenie do pełni
15. Duchowa autonomia
16. Droga serca

PODZIĘKOWANIA

Jesienią 1996 roku pracowałam nad kilkoma książkami jednocześnie, czekając, aż coś podpowie mi, która jest tą właściwą. Wysłałam pod adresem wszechświata żarliwą prośbę o natchnienie.

Ponieważ nasz poprzedni wydawca splajtował, nie wywiązawszy się ze swych zobowiązań finansowych – w grę wchodziła pokaźna suma – potrzebny mi był życzliwy inwestor. Musiałam też zdobyć rozeznanie co do tego, którą książkę opublikować najpierw.

W godzinę po wysłaniu tej żarliwej (i potajemnej) prośby, otrzymałam nieoczekiwaną wiadomość pocztą elektroniczną od przyjaciela, dawnego klienta. Zaofiarował wsparcie finansowe, a na dodatek wskazał dokładnie, o jaką książkę mu chodzi. W ten sposób naraz zostały spełnione moje dwa życzenia przez osobę, którą nazywam aniołem w ludzkiej skórze. Mówię o nim w skrócie Q. (On sam pragnie zachować anonimowość.)

Q poradził mi, abym przejrzała najciekawsze nagrania, zleciła ich transkrypcję i nadesłała mu je do opracowania. Format i konstrukcja tej książki są więc głównie jego zasługą. Po otrzymaniu roboczej wersji tekstu, dokonałam skrupulatnej redakcji, jednocześnie rozszerzając go o nowe przekazy z duchowej dziedziny. Gdyby nie Q, książka, którą właśnie trzymasz w ręku, nigdy by nie powstała. Jestem mu wdzięczna za to, że roztoczył przede mną jej wizje i rozniecił we mnie zapał pracy.

Dwie osoby wzięły na siebie żmudne zadanie spisania materiału channelingowego nagranego na taśmach. Pierwsza z nich, Sharon Jarrett, nie zdołała jednak z powodów osobistych doprowadzić dzieła do końca, tak wiec transkrypcje zakończyła Margot Reed. Obu tym wspaniałym kobietom składam serdeczne podziękowania.

Margaret Pinyan zajmuje się redagowaniem moich książek od 1990 roku. Bez jej błyskotliwego i czujnego umysłu słowa te zabrzmiałyby bardzo nieporadnie. Jestem jej dozgonną dłużniczką za miłość i troskę, jakie wkłada w każdy akapit.

John i Denise Head z firmy Visonary Media stworzyli obraz na okładkę, na podstawie zdjęcia, które zrobiłam w Chaco Canyon w Nowym Meksyku. Choć pochłonięci swą własną działalnością, nie szczędzili czasu i wysiłku, aby powstał obraz dokładnie taki, jaki chciałam przedstawić. Doceniam ich wkład w całe przedsięwzięcie.

I wreszcie, dzieło to nie zostałoby ukończone bez niewiarygodnej wręcz bezwarunkowej miłości i wsparcia ze strony mego męża, Rona Holta, który nauczył mnie, co znaczy prawdziwa miłość i otwarte serce.


PRZEDMOWA

W naszym chaotycznym i nierzadko pełnym zamętu świecie, który nazywamy Ziemią, tracimy z oczu najważniejsze bogactwo, to, które mamy w sobie.

Odkąd jako gatunek staliśmy się na tyle świadomi, aby zastanawiać się nad swym miejscem we wszechświecie, docierają do nas przekazy z niewidzialnego królestwa ducha. Mogą one przybierać postać wizji, pisania czy przemawiania w transie, dzieł sztuki czy jasnowidzenia. Daremną rzeczą jest podważanie ich realności; przekazy trafiają do naszego świata pomimo naszej sceptycznej lub cynicznej postawy i dynamicznie włączają się w proces naszego przeobrażenia. Choć ich treść z pozoru ma charakter proroczy czy kosmologiczny, przyświeca im zgoła inny cel – uczą nas bowiem żyć w radości i w pokoju ze sobą nawzajem. Tej umiejętności zaś potrzeba nam na gwałt, jeśli mamy przetrwać jako gatunek.

Informacje przedstawione w tej książce stanowią owoc ponad dziesięciu lat duchowego wsparcia ze strony niezliczonych miłujących przewodników ze świata ducha, którzy postanowili wesprzeć ludzkość w tych czasach ogólnoplanetarnej transformacji. Dzieląc się swą wiedzą ze mną, pragnęły, aby każdy czytelnik pojął, jaki jest cel tych przekazów – uleczenie ludzkiego serca i wspomożenie ludzkości w zbudowaniu światowej społeczności samowładnych istot, które szanują i miłują siebie nawzajem oraz Matkę Ziemię.

Nauki tu zawarte są przeznaczone dla każdego, kto ma uszy i słyszy. Nie uważam się za kogoś wyjątkowego z racji posiadania umiejętności koniecznych do sprowadzenia tej wiedzy do naszego wymiaru. Wszyscy mamy w sobie zdolność łączenia się ze światem ducha, jest to jedno z naszych przyrodzonych praw jako cząstek Źródła. Trzeba tylko poświęcić się kształtowaniu tej umiejętności oraz być gotowym na sprostanie wyzwaniom, jakie niesie.

Jest mym pragnieniem, abyś podszedł do tych słów z otwartym sercem i umysłem. Niech one pomogą ci docenić życie i widzieć w nim proces stawania się i uzdrawiania, a nie niekończące się pasmo cierpień i prób. Lecz przede wszystkim, niech te słowa pomogą ci docenić i uszanować swoich bliskich, którzy towarzyszą ci w tej wędrówce. Niech runą dzielące was mury, abyście mogli wspólnie zmierzać ku boskości... gdyż uzdrawiając swoje związki, uzdrawiamy planetę i razem wkraczamy w nowy rozdział ludzkiej ewolucji.

– Lyssa Royal

O AUTORCE

LYSSA ROYAL to znany w świecie autor, wykładowca i medium z Phoenix w stanie Arizona. W trakcie studiów licencjackich w dziedzinie psychologii zainteresowała się hipnozą i nauczyła się wprowadzać siebie w odmienny stan świadomości w celu rozładowywania stresu. Na początku lat osiemdziesiątych ukazała się Lyssie we śnie duchowa istota, która oznajmiła jej, że zostanie medium. Nabyte zdolności autohipnozy pomogły Lyssie rozwinąć konieczne do tego umiejętności.

W 1979 roku Lyssa Royal prowadzi działalność channelingową na rzecz tysięcy osób z całego świata. Występuje w telewizji w kraju i za granicą oraz w programach radiowych. Regularnie publikuje na łamach takich czasopism jak The Sedona Journal of Emergence. Ze swoimi odczytami gościła już w Niemczech, Japonii, Republice Południowej Afryki i Australii. Prowadziła też wyprawy do starożytnych miejsc mocy w Meksyku, Anglii, Egipcie, Peru i na Wyspach Wielkanocnych. Ma w swym dorobku kilka książek przełożonych na siedem języków: Milenium, Przygotowani na kontakt, Gwiezdne dziedzictwo, Przybysze z wewnętrznych światów. Jest wymieniona w Who's Who w dziale American Writers, Editors i Poets.

Mieszka w Arizonie ze swym, mężem Ronem Koltem i nadal pisze oraz podróżuje po świecie. Oto jej adres kontaktowy:

Royal Priest Research
PO Box 30973
Phoenix, Arizona 85046, USA
www.concentric.net/-lyral/homepage.htmdalej


strona główna
(23kB)