(23kB)
strona główna

LYSSA ROYAL & KEITH PRIEST
PRZYGOTOWANI NA KONTAKT
(Preparing for Contact / wyd. orygin. 1993)


"Dla was wszystkich gwiezdne dzieci,
z nogami na Ziemi i głową w chmurach.
Dziękujemy za śnienie snu"

 

 

*     *     *

 

"Gdy będziecie podróżować stronnicami tej książki,
odbędziecie także wewnętrzną podróż poprzez
własną psyche i odkryjecie całkowicie nowy wymiar
nie wyjaśnionych doświadczeń. Przyłączycie się
do nas na drodze transformacji jako istoty ludzkie..."

 

 

*     *     *

 

Inne książki L.Royall wydane dotychczas w Polsce:

PRZYBYSZE Z WEWNĘTRZNYCH ŚWIATÓW
PRZYGOTOWANI NA KONTAKT
MILLENIUM


SPIS TREŚCI:

Wstęp
Przedmowa

PRZYGOTOWANI NA KONTAKT

Rozdział 1: Przygotowani na kontakt
Rozdział 2: Badanie kontaktu
Rozdział 3: Sen
Rozdział 4: Mechanika pierwszego kontaktu – studium pewnego przypadku
Rozdział 5: Wspólny grunt
Rozdział 6: Nieświadomy opór
Rozdział 7: Wewnątrz kontaktu
Rozdział 8: Uwalnianie napięcia
Rozdział 9: Poza świadomość
Rozdział 10: Integracja i transformacja
Rozdział 11: Odnalezienie prawdy
Rozdział 12: Projektowanie kontaktu
Rozdział 13: Otwarcie drzwi na kontakt
Rozdział 14: Fragmenty układanki

Epilog
Podziękowania
Materiały źródłowe
O autorach

WSTĘP

Niniejsza książka jest połączeniem, channelingowanego materiału oraz osobistych doświadczeń. Wiele osób nie ufa channelingowi, nie lubi go albo boi się go i może osądzać go przedwcześnie. Czytając tę książkę, pamiętajcie że materiał ten prezentuje alternatywny punkt widzenia. Nasze źródła nigdy nie utrzymują, że prawda jest po ich stronie. Twierdzą, że ich informacje mają być traktowane jedynie jako informacje; dane, które trzeba dodać do zbiorowego ludzkiego rozumienia.

Dostarczyłam całego channelingowanego materiału zawartego w tej książce, został on jedynie zredagowany gramatycznie i stylistycznie. Zapisów dokonano w trakcie publicznych lub prywatnych sesji. Poniżej opisano źródła tego channelingu.

Channelingowanie rozpoczęłam w roku 1985. Mój proces channelingowania był wyjątkowy, dlatego że zdecydowałam się doprowadzić moje zdolności do granic możliwości – na tereny, być może, jeszcze nie zbadane. Właśnie dzięki chęci wejścia w nie zbadane dotąd obszary otrzymałam niektóre z tych materiałów. Myślę, że jestem dla siebie najsurowszym krytykiem! Ze względu na to zmuszam siebie do channelingowania odpowiedzi na moje najbardziej zasadnicze pytania. W 1986 roku rozpoczęłam rozmyślny proces rozwijania moich zdolności channelingowych, po to, by osiągnąć jakość i głębię informacji, zaprezentowaną w naszych książkach: Gwiezdne dziedzictwo. Przybysze z wewnętrznych światów i ostatnio Przygotowani na kontakt.

Proces channelingowania jest prosty. Wprowadzam się w stan medytacyjny, w którym moja osobowość odłącza się od normalnego postrzegania rzeczywistości. Inna świadomość (lub istota) łączy się energetycznie i telepatycznie z moim mózgiem, a następnie wykorzystuje go jako instrument do tłumaczenia omawianych idei. W żaden sposób nie jestem “opanowywana" przez inny byt. W każdej chwili, z własnej woli mogę się rozłączyć. Kiedy sesja kończy się, pozostaje mi jedynie senne wspomnienie po tym, co zaszło.

Podczas transu byty przechodzące przeze mnie są wypytywane przez współautora, Keitha Priesta oraz różne inne osoby, uczestniczące w zamkniętym lub otwartym spotkaniu. Pytania publiczności zostały wydrukowane kursywą, a channelingowane odpowiedzi normalną czcionką.

W żadnym razie nie jest konieczne, by czytelnik wierzył, iż owe istoty są tym, za kogo się podają. Nie jest także konieczne, by informacje były przyjmowane dosłownie. Niektórzy zgodzą się z przytoczonymi informacjami, a inni nie. Przedstawienie wszystkich aspektów tematu niezbędne jest dla pełnego zrozumienia całego obrazu.

Dla naszych badań channelingowaliśmy kilka istot. Trzy z nich dostarczyły materiału do tej książki. Opisujemy je poniżej, gdyż każda z nich ma inną osobowość, co znajduje odbicie w ich sposobie prezentowania materiału.

Sasha twierdzi, że fizycznie jest kobietą z Plejad. Ma metr pięćdziesiąt wzrostu, jasnobrązowe włosy sięgające ramion, oczy przypominające kształtem migdały. Określa siebie mianem inżyniera do spraw kultury i psychosocjologa, specjalizującego się w zawieraniu kontaktów z planetami, które gotowe są na wejście do galaktycznej wspólnoty. Kontaktowała się już z innymi pozaziemskimi rasami, a także z nami i posiada wiele informacji o związkach między różnymi gatunkami oraz o ewolucyjnych wzorcach rozwijających się planet. Z tego względu Sasha channelingowała większość informacji zawartych w niniejszej pozycji.

Bashar przedstawia się jako mężczyzna pozaziemski z gatunku Essassani. Imię “Bashar" posiada kilka znaczeń: “mąż" (arabski), “posłaniec" (ormiański) i “wódz" (arabski). Sam wybrał to imię, by odzwierciedlić kilka aspektów swej osobowości. Lud Essassani można także opisać jako gatunek hybrydyczny, wywodzący się z genetycznego skrzyżowania Ziemian i przybyszów z Zeta Reticuli. Zdolność channelingowania Bashara posiada jedynie kilku ludzi na Ziemi przecież wstęp pisze właśnie Lyssa. (Jego głównym kanałem jest Darryl Anka). Bashara dostarczył materiału jedynie na część jednego z rozdziałów tej książki.

Germane uważa się za niefizyczną świadomość grupową. Twierdzi, że przedstawia przyszłą, zintegrowaną wersję galaktycznej rodziny, której my, Ziemianie, jesteśmy częścią. Często channelinguje materiał o historii pozaziemskiej i był źródłem dużej części informacji w pierwszej publikacji Royal Priest Research, Gwiezdne dziedzictwo. Wybrał imię Germane, ponieważ po angielsku oznacza “pochodzący z tego samego źródła." Nie ma żadnego związku z Saint St. Germainem. Określenie “on" używane w odniesieniu do Germane'a służy jedynie ułatwieniu. Germane, to faktycznie grupa i mówi o sobie “my." W tej książce Germane dostarczył materiału jedynie na część rozdziału.

Zaznaczam, że czytelnik nie musi koniecznie wierzyć w pochodzenie tego materiału, by czerpać z niego korzyści. Wykorzystajcie go do stymulowania własnych poszukiwań prawdy. Często zadawano mi pytanie, czy naprawdę wierzę, że rzeczywiście channelinguję pozaziemskie istoty. Odpowiadałam, że nie jest to kwestią wiary. Najważniejsze jest, gdzie ta informacja i proces channelingowania zabiera mnie w moim rozumowaniu. Czasami kwestionuję pochodzenie tego materiału, ale ostatecznie czuję, że zdrowy sceptycyzm właściwie wyostrza moje umiejętności channelingowania.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że Sasha, Bashar i Germane wydają się dla mnie bardzo rzeczywiści. (Faktycznie, mogę przekazać więcej Sashy i Bashara ponieważ posiadają fizyczne ciała.) Sasha jest tak rzeczywista jak ktokolwiek z moich fizycznych przyjaciół, pomimo że nigdy nie spotkałam jej fizycznie (o ile pamiętam świadomie). Im więcej ją channelinguję, tym staje się bardziej rzeczywista. Jeżeli jest po prostu wytworem jakiejś nie odkrytej zdolności w ludzkiej świadomości, wtedy nadal będę uważać mój związek z nią jako dar. Sasha otworzyła przede mną drzwi do wszechświata, a ja nigdy nawet nie musiałam opuszczać własnego podwórka!

Wierzę, że Przygotowani na kontakt zainspiruje czytelników i nakłoni ich do odkrycia własnych związków z pozaziemskimi zjawiskami.

Lyssa Royaldalej


strona główna
(23kB)